Зал групових занять

Фітнес-mix – це оригінальна програма, в якій поєднуються кардіо і силові навантаження. Завдяки чергуванню різних видів тренувань (вправи з медболом, фітболом, гантелями, еспандерами, степ-платформами), тіло не може звикнути до навантажень, у результаті виникає стан позитивного стресу, який провокує жироспалювання і сприяє покращенню фізичної форми: зміцнення суглобів, зміцнення ССС, покращення рівноваги тіла, набуття м’язового рельєфу. Mix ідеально підходить для тих, кому набридла одноманітність і нудьга.

Степ-аеробіка – це танцювальна аеробіка з допомогою спеціальних платформ– «степів». Степ-аеробіка не тільки тренує серцево-судинну і дихальну системи, допомагає зміцнити м’язи ніг та зменшити вагу, але й, як показали наукові дослідження, вона незамінна у лікуванні та профілактиці таких недуг, як артрит і остеопороз. Окрім того така аеробіка корисна спортсменам у період підготовки до змагань і відновлення після травм.

Йога – це не просто вид фізичної активності, за допомогою якого можна зміцнити м’язи. Це давня практика самовдосконалення людини. Вона гармонізує та зміцнює на всіх рівнях – від тіла до свідомості. Йога унікально впливає на самопочуття людини, надаючи відчуття свободи, радості, контролю, сили, витривалості й гнучкості.

Пілатес – унікальна система вправ, яка направлена на профілактику та позбавлення болей в спині. Це один з найбезпечніших видів тренувань. Корисний людям будь-якого віку, не залежно від статі, які хочуть мати здоровий хребет. Пілатес позитивно впливає на систему дихання, покращує гнучкість і рухливість суглобів.

Група «Здоров’я» – це оздоровча система всього організму для людей похилого віку, направлена на зміцнення всіх м’язів, покращення координації руху і осанки. Такі заняття підходять людям, які страждають від болей в спині та шиї. Це чудовий спосіб привести в лад своє тіло, збільшити рухливість суглобів й еластичність зв’язок, а також позбутись емоційного напруження і зарядитись позитивом.

Zumba – єдина танцювальна фітнес-програма в латиноамериканському стилі, яка поєднує популярну зарубіжну музику і запальні рухи, створюючи захоплюючу «фітнес-вечірку». Зумба, це найкращий спосіб підійняти настрій після важкого робочого дня, скинути лишню вагу та здобути красу й грацію в рухах!

Звʼязок

Надішліть Ваш запит та/або вкажіть номер телефону в полі повідомлення

Sending

©2018 Спортивно-оздоровчий комплекс «Термінал»

ЗАМОВЛЕННЯ

Log in with your credentials

Forgot your details?